Loading color scheme

Підприємство ТОВ " Бровари-пластмас » було засноване в 2001 р. на початку своєї діяльності підприємство було дилером продукції, що випускається зарубіжними та вітчизняними підприємствами

Вивчаючи попит і асортимент ринку полімерних труб,враховуючи те що, пластмасові труби дешевше і довговічніше, не схильні до корозії, а по-цьому залучають споживача, керівництвом підприємства було прийнято рішення про створення виробництва полімерних труб.

У 2005 році підприємство купує першу лінію з виробництва труб з поліетилену Ø 160-500 мм для систем водопостачання та враховуючи потребу в трубах меншого діаметру в 2007 році купує другу екструзійну лінію і випускає перші труби діаметром Ø 25-125мм, що дозволило розширити асортимент труб з поліетилену.

Виготовленно Труб POLYCORR 70
Виготовленно ПЕ-10092
Виготовленно Труби полімерних31
2013

Проведена величезна робота з реєстрації товарного знака, торгової марки " POLYCORR ® ", що є одним з інструментів маркетингу, сприяє формуванню у свідомості споживача позитивного образу підприємства ТОВ" Бровари-пластмас " як виробника товарів і послуг.

2010

ТОВ "Бровари-пластмас" діє система управління якістю ISO 9001: 2009 .Труби сертифіковані. Підприємство має всі необхідні сертифікати якості та відповідності, а також результати експертиз, які підтверджують високий рівень труб, що випускаються.

2009

ТОВ "Бровари-пластмас" діє система управління якістю ISO 9001: 2009 .Труби сертифіковані. Підприємство має всі необхідні сертифікати якості та відповідності, а також результати експертиз, що підтверджують високий рівень труб, що випускаються.

2008

Розширення номенклатури виробів, що випускаються здійснюється на підприємстві шляхом придбання нової екструзійної лінії для виготовлення труби гофрованої з подвійною стінкою діаметром від 200 до 800 мм для зовнішньої каналізації, і це дозволяє запропонувати ринку ще один вид якісної і конкурентно здатної продукції

2007

Купуємо другу екструзійну лінію і випускає перші труби діаметром Ø 25-125мм, що дозволило розширити асортимент труб з поліетилену.

2005

Підприємство купує першу лінію з виробництва труб з поліетилену Ø 160-500 мм для систем водопостачання та враховуючи потребу в трубах меншого діаметру

2001

На початку своєї діяльності підприємство було дилером продукції, що випускається зарубіжними та вітчизняними підприємствами