Loading color scheme

Труби POLYCORR гофровані для зовнішньої каналізації

 

Гофровані двошарові труби з поліпропілену марки ПП-Б (РР-В) номінальним діаметром від 200мм до 800мм кільцевої жорсткості SN4, SN8, SN16 виробляються підприємством-виробником «Бровари-пластмас», згідно ДСТУ Б.В.2. 5-32:2007 і призначені для трубопроводів, що транспортують в безнапірному режимі стічні води, не агресивні до матеріалу труб.

Застосування труб POLYCORR

Код зони застосування UD, для виробів призначених для підземної прокладки мереж каналізації без обмеження відстані від будинків і споруд, також під будівлями і спорудами. Труби можуть застосовуватися також в гідро-меліоративному будівництві, сільському господарстві, для захисту навколишнього середовища, дренажних систем, а також в якості будь-якого виду захисту кабелів в системах зв'язку та енергетики.

Переваги поліпропіленових труб

Значне зменшення ваги не тільки в зіставленні з бетонними, керамічними трубами, але також з трубами з ПВХ, жорсткого пе (РЕ-НD) і монолітних з ПП.
Вартість сировини становить близько 75% загальних витрат на виготовлення труби. Завдяки найнижчій питомій вазі, труби ПП з гофрованою стінкою можуть бути найдешевшими Серед всіх систем каналізаційних труб з пластмас.
Зважаючи на високу хімічну стійкість поліпропілену труби придатні не тільки для водопостачання, відведення побутових стоків і зливової води, але також можуть застосовуватися у виробничих системах і хімічно забрудненому грунті.
На відміну від бетонних труб, завдяки гладким, рівним поверхням, всередині труб немає сприятливих умов для розвитку мікроорганізмів і бактерій. Розкладання стоків через дії бактерій при відсутності кисню викликає як правило утворення сильної кислотного середовища, в результаті чого поверхня бетонних труб піддається корозії. Труби ПП стійкі до цього процесу.
Труби ПП відрізняються найвищою міцністю на стирання серед матеріалів, використовуваних для виробництва каналізаційних труб. Це дозволяє конструювати канали з великим ухилом, а також транспортувати рідини сильно забруднені мулом і піском.
Завдяки високій теплостійкості матеріалу транспортуються рідини можуть мати температуру 60°С при безперервній течії, а також 95°С при короткочасному перебігу.
Труби ПП мають високу ударостійкість, також при низьких температурах, через що можуть застосовуватися при температурі -20°С.ніякі інші пластикові труби не можна використовувати при такому широкому інтервалі температур.

dsc01932

Монтаж труб

Гофровані труби з'єднуються за допомогою розтрубів із застосуванням спеціальних прокладок в останній канавці безраструбного кінця. Труби комплектуються даними прокладками. Для укладання труби POLYCORR не потрібно спеціальної кваліфікації, досить проінструктувати робітників. Не потрібно також застосування спеціальних інструментів, будь-яких додаткових матеріалів. Все необхідне поставляється в комплекті з трубою. Особливості конструкції дозволяють звести до мінімуму ризик помилки при монтажі. Швидкість монтажу трубопроводів не нормується за кількістю стиків за зміну або протяжності змонтованих ділянок. Вона обмежена лише швидкістю проведення земляних робіт.